Czym jest makijaż permanentny?


Makijaż permanentny jest formą tatuażu kosmetycznego polegającego na wprowadzeniu pigmentu w powierzchniowe warstwy skóry. Barwniki używane do zabiegu są metabolicznie obojętne i hipoalergiczne, ponieważ ich formuła bazuje na naturalnych składnikach. Zabieg wykonany przez doświadcznoną linergistkę jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Prawidłowo dobrany pozostaje w harmonii z naturalnymi rysami twarzy. Podkreśla urodę i pozwala skorygować drobne niedoskonałości. Jest też doskonałą alternatywą dla tradycyjnego makijażu, ponieważ zapewnia nieskazitelny wygląd o każdej porze dnia i we wszystkich warunkach atmosferycznych, niezależnie od pogody. Pozwala również zaoszczędzić czas przy wykonywaniu codziennego makijażu.


Czy zabieg jest bolesny?


Podczas wykonywania zabiegu linergistka używa wysokiej klasy preparatów znieczulających co zapewnia możliwie maksymalny komfort i pozwala prawie całkowicie zniwelować odczuwanie bólu.


 

Pigmentacja korygująca


Wykonałaś makijaż permanentny ale nie jesteś z niego zadowolona? Efekt jest przerysowany, kolor nietrafiony lub kształt nieodpowiednio dobrany? Prawdopodobnie trafiłaś na niekompetentną linergistkę. Nie musisz od razu myśleć o laserowym usuwaniu. W większości przypadków istnieje możliwość wykonania pigmantacji korygującej. Dzięki barwnikom kamuflującym jesteśmy w stanie naprawić wiele błędów i sprawić aby makijaż permanentny Cię zdobił. W takich przypadkach zawsze potrzebna jest konsultacja aby ocenić możliwości pigmentacji naprawczej oraz określić cenę usługi.