Makijaż permanentny oczu

Marzysz o pięknym i zalotnym spojrzeniu? Zdecyduj się na zastosowanie makijażu permanentnego oczu. Uzyskany efekt kosmetyczny utrzymuje się do 2 lat. Twarz prezentuje się znacznie młodziej. Make-up pomaga w podkreśleniu konturów. Sprawia, że wspaniale wyglądasz, pomimo niewysypiania się lub niesprzyjających warunków pogodowych. W znalezieniu odpowiedniego rozwiązania wesprze Cię doświadczona ligneristka. Jeśli zależy Ci na naturalnym wyglądzie, najlepszą opcją będzie delikatna kreska w górnej linii rzęs. A może chcesz uwypuklić kolor tęczówki? Proponujemy wykonanie kreski pod oczami. Paniom, które lubią mocno wyeksponowany make-up, polecamy zastosowanie wyrazistych elementów.

Kto może zdecydować się na wykonanie makijażu permanentnego oczu?

Makijaż permanentny oczu - Long Time Beauty

Usługa skierowana jest do pań w różnym wieku. Stosowane przez nas preparaty bazują na naturalnych składnikach. Charakteryzują się hipoalergicznością oraz obojętnością metaboliczną. Barwniki kosmetyczne można z powodzeniem używać u osób o wrażliwej skórze z tendencją do alergii. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadza się szczegółowy wywiad, aby wykluczyć ewentualne przeciwskazania, jak np. infekcje wirusowe, choroby skórne lub schorzenia oczu. Makijażu permanentnego oczu nie wykonuje się również u osób cierpiących na zaburzenia krzepliwości krwi, choroby nowotworowe lub mających trudności z gojeniem się ran. W przypadku wystąpienia opryszczki, jęczmienia w oku, zabieg warto przesunąć o kilka dni.

Makijaż permanentny oka polega na wprowadzeniu pigmentu koloryzującego pod skórę w okolicach powieki. Usługa odbywa się pod znieczuleniem miejscowym. Opracowanie fragmentów nie wiąże się z bólem, jednak może spowodować zaczerwienienie lub podrażnienie skóry. Tuż po wykonaniu makijażu należy stosować polecone przez lingeristkę preparaty nawilżające, unikać kąpieli w basenie. Miesiąc po zabiegu nie powinno się także opalać ani korzystać z solarium. Aby chronić oczy przed promieniami UV, zaleca się używanie okularów przeciwsłonecznych.

O czym musisz pamiętać, zanim zdecydujesz się na makijaż permanentny oka?

Decydując się na wykonanie makijażu permanentnego oczu w Warszawie, warto zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Nie należy farbować rzęs henną. Choć zabiegi są bezpieczne, powinna je wykonywać jedynie osoba z tytułem ligneristki. Nałożenie trwałego make-upu wymaga bowiem wiedzy z zakresu kosmetologii oraz wysokiego poczucia estetyki. Aby utrwalić efekt, w ciągu półtora roku trzeba zgłosić się na dopigmentowanie. Nie musisz obawiać się, że uzyskany rezultat nie przypadnie Ci do gustu. W cenie oferujemy możliwość korekty. W tym celu stosujemy specjalne barwniki kamuflujące.

Wykonanie makijażu permanentnego oczu warto zlecić w gabinecie cieszącym się renomą. Salon Long Time Beauty realizuje usługi na wysokim poziomie. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone barwniki i preparaty. Dbamy również o podnoszenie naszych kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco z trendami obowiązującymi w wizażu, dzięki czemu dobieramy modny make-up. Zanim podejmiemy się realizacji usługi, przeprowadzamy szczegółowe konsultacje. Chcemy poznać Twoje potrzeby, aby wykonać właściwy makijaż.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi, zapraszamy na konsultacje. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania oraz wytłumaczą, na czym polega apliakcja barwnika. Wskażą również zalety poszczególnych rozwiązań. Aby umówić się na wizytę, skontaktuj się drogą telefoniczną lub mailową. Pracujemy w dni robocze od godz. 10:00 do 18:00.