Makijaż permanentny ust

Piękny uśmiech dodaje pewności siebie i podkreśla Twoje naturalne piękno. Aby wyglądać dobrze bez względu na pogodę, nastrój, stan zdrowia, najlepiej zdecydować się na wykonanie makijażu permanentnego ust. Usługa polecana jest osobom w różnym wieku. Profesjonalna ligneristka nie tylko dopasuje odpowiedni kolor, ale również wyrówna asymetrię ust. Oferujemy m.in. wykonanie konturów z cieniowaniem – zabieg sprawdza się szczególnie w przypadku pań o wąskich i nierówno zabarwionych wargach. Osobom, które chcą by ich usta były wyraziste i ponętne, polecamy kontur z wypełnieniem. Coraz więcej klientek wybiera też makijaż w technice 3D lub 5D bazujący na zastosowaniu kombinacji różnych odcieni. W ten sposób uzyskuje się pełne i błyszczące usta.  

Jak wygląda zabieg?

efekty zabiegu makijażu permanentnego ust

Pierwszym etapem jest konsultacja. Podczas wizyty ligneristka tłumaczy Ci, na czym polegają poszczególne metody i jakie efekty można uzyskać. Wskazuje również rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojej urody. Następnie przeprowadza się szczegółowy wywiad, aby wykluczyć ewentualne przeciwskazania. Usługi nie wykonuje się m.in. u kobiet w ciąży, a także u osób mających problemy z krzepliwością krwi lub wysokim ciśnieniem. W przypadku pojawienia się opryszczki termin wizyty należy przesunąć o kilka dni.

Makijaż permanentny polega na wypełnieniu powierzchniowych warstw skóry pigmentem kosmetycznym.  Proponujemy ogromny wybór odcieni. Stosowane przez nas barwniki charakteryzują się zaawansowaną formułą. Bazują na naturalnych substancjach, a ponadto są hipoalergiczne i metabolicznie obojętne. Można ich używać u osób o wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii. Zabieg realizuje się pod znieczuleniem miejscowym. Kilka godzin po ingerencji ligneristki może pojawić się zaczerwienie lub obrzęk.

Jak dbać o usta po wykonaniu makijażu permanentnego?

Wypełniona pigmentem skóra łuszczy się, dlatego trzeba stosować preparaty nawilżające rekomendowane przez kosmetologa. Warto przyjmować m.in. środki na opryszczkę, gdyż usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Następnego dnia po makijażu permanentnym ust można wrócić do swoich codziennych obowiązków, ale należy zachować szczególną ostrożność. Do 2 tygodni nie wolno chodzić na basen, a przez 4 tygodnie lepiej unikać opalania. Aby nie narażać się na nadmierną ekspozycję promieni UV, noś okulary przeciwsłoneczne i stosuj krem z wysokim filtrem.  

Pamiętaj, aby umówić się na wykonanie makijażu permanentnego ust w renomowanym salonie w Warszawie. Wprawdzie usługa jest bezpieczna, jednak musi być zrealizowana przez osobę z tytułem ligneristki. Profesjonalny zabieg wymaga doświadczenia, wiedzy oraz wyczucia estetyki. Trzeba znać również trendy w stylizacji, aby make-up był modny. Nie musisz martwić się o uzyskany efekt, gdyż w cenie proponuje dwie korekty.  Żeby usługa spełniła Twoje oczekiwania, regularnie uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach, na których poznajemy najnowsze techniki stosowane w kosmetologii.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przyjmujemy w dni robocze od godz. 10:00 do 18:00.